| Model | LSW-20CP |
| Tipul motorului | Un singur cilindru, orizontal, 4 timpi, injecție directă |
| Schimbarea treptelor de viteză | 6F+2R |
| Alezaj*Accident vascular cerebral(mm) | 110*115 |
| Deplasare totală(L) | 1.093 |
| Putere nominală (kw) | 13.24 |
| Max.Output (kw/rpm) | 14.56 |
| Viteză nominală(r/min) | 2200 |
| Consumul sistemului de răcire | Evaporare/condensare |
| Metoda de lubrifiere | Spray cu stropire sub presiune |
| Metoda de pornire | Pornire manuală/Pornire electrică |
| Pneu | 600-12 |
| Greutatea netă a motorului (kg) | 180 |
| Tipul șasiului | Tracțiune&conducere |
| Tracțiune nominală | 2400N |
| Distanța minimă la sol | 185mm |
| Tipul de ambreiaj | Disc dublu de frecare de conjuncție constantă |
| Călca | 580-800mm |
| Greutatea structurii șasiului | 160 kg |
Cultivatorul cu 2 roți alimentat cu motor diesel poate fi împărțit în tip de tracțiune, tip de tracțiune și tip dual-purpose în funcție de performanța de funcționare. Tipul de conducere este echipat în principal cu cultivator rotativ, deci este numit și cultivator de putere.
Diesel mini putere cultivator tractor de mers pe jos este, de asemenea, numit tractor pe roți de mers pe jos. Nu are roată de conducere, dar pe arborele de conducere este instalat un cultivator rotativ, care nu numai că poate cultiva solul, ci și să meargă înainte.
Tag-uri populare: motor diesel cu 2 roți cultivator, China, furnizori, producători, fabrică, personalizate, en-gros, cotație, fabricate în China




















