| Model | LSW-8HP |
| Tipul motorului | Monocilindru, orizontal, 4 timpi |
| Schimbator de viteza | 6F+2R |
| Sistem de ardere | Camera de turbulență / injecție directă |
| Alezaj * Cursa (mm) | 80*80 |
| Deplasare totală (L) | 0.402 |
| Ieșire nominală (kw) | 5.15 |
| Ieșire maximă (kw / rpm) | 5.67 |
| Viteza nominală (r / min) | 2200 |
| Consumul sistemului de răcire | Evaporativ / Condensant |
| Metoda de lubrifiere | Stropire sub presiune |
| Metoda de pornire | Pornire manuală / Pornire electrică |
| Obosi | 600-12 |
| Greutate neta motor (kg) | 72 |
| Tip șasiu | Traction& Conducere |
| Tracțiune nominală | 1700N |
| Distanța minimă la sol | 210mm |
| Tipul ambreiajului | Sing / disc cu dublă frecare de conjuncție constantă |
| Călca | 640-680mm |
| Greutatea structurii șasiului | 150 kg |
Dispozitivul de urmărire de 15 CP poate fi împărțit în tipul de tracțiune, tipul de tracțiune și tipul de tracțiune al tracțiunii cu două scopuri, în funcție de performanțele operaționale. Tipul de conducere este echipat în principal cu cultivator rotativ, deci este numit și cultivator de putere;
15HP mers în spatele tracker-ului poate fi împărțit în tipul de roată, tip de șenile și tip de plug în funcție de dispozitivul de mers. Tractorul de mers cu roți poate fi împărțit în roată simplă și roată dublă în funcție de numărul de roți de mers.
Tag-uri populare: 15hp de mers în spatele tractorului, China, furnizori, producători, fabrică, personalizat, en-gros, ofertă, fabricată în China




















