| Model | LSW-12HP |
| Tipul motorului | Un singur cilindru, orizontal, în 4 timpi |
| Schimbarea treptelor de viteză | 6F+2R |
| Sistem de ardere | Injecție directă |
| Alezaj*Accident vascular cerebral(mm) | 92*95 |
| Deplasare totală(L) | 0.598 |
| Putere nominală (kw) | 7.7 |
| Max.Output (kw/rpm) | 8.47 |
| Viteză nominală(r/min) | 2200 |
| Consumul sistemului de răcire | Evaporare/condensare |
| Metoda de lubrifiere | Spray cu stropire sub presiune |
| Metoda de pornire | Pornire manuală/Pornire electrică |
| Pneu | 600-12 |
| Tipul șasiului | Tracțiune&conducere |
| Tracțiune nominală | 1700N |
| Distanța minimă la sol | 210mm |
| Tipul de ambreiaj | Sing / dublu disc de frecare de conjuncție constantă |
| Călca | 640-680mm |
| Greutatea structurii șasiului | 300 kg |
Pentru a îmbunătăți condițiile de lucru ale șoferului, tractorul de mers pe jos fabricat în China este echipat cu 1-2 roți și scaune de susținere pentru a deveni un tractor de echitatie.
Diesel mini putere cultivator tractor de mers pe jos este, de asemenea, numit tractor pe roți de mers pe jos. Nu are roată de conducere, dar pe arborele de conducere este instalat un cultivator rotativ, care nu numai că poate cultiva solul, ci și să meargă înainte.
Tag-uri populare: diesel mini power tiller, China, furnizori, producatori, fabrica, personalizate, en-gros, cotație, fabricate în China



























