| Model | LSW-8HP |
| Tipul motorului | Un singur cilindru, orizontal, în 4 timpi |
| Schimbarea treptelor de viteză | 6F+2R |
| Sistem de ardere | Cameră pivotantă/injecție directă |
| Alezaj*Accident vascular cerebral(mm) | 80*80 |
| Deplasare totală(L) | 0.402 |
| Putere nominală (kw) | 5.15 |
| Max.Output (kw/rpm) | 5.67 |
| Viteză nominală(r/min) | 2200 |
| Consumul sistemului de răcire | Evaporare/condensare |
| Metoda de lubrifiere | Spray cu stropire sub presiune |
| Metoda de pornire | Pornire manuală/Pornire electrică |
| Pneu | 600-12 |
| Greutatea netă a motorului (kg) | 72 |
| Tipul șasiului | Tracțiune&conducere |
| Tracțiune nominală | 1700N |
| Distanța minimă la sol | 210mm |
| Tipul de ambreiaj | Sing / dublu disc de frecare de conjuncție constantă |
| Călca | 640-680mm |
| Greutatea structurii șasiului | 150 kg |
15hp motor diesel de mers pe jos tractor cu tiller fierbinte de vânzare
Tractorul de mers pe jos poate fi acționat de sistemul de transmisie a puterii motorului cu ardere internă, obțineți cuplul de conducere al roții de conducere prin modelul anvelopei și suprafața anvelopei la sol din nou mici sau nivelul reacției înapoi (forță tangențială), reacția conduce tractorul conducând înainte forța motrice (numită și forță de propulsie).
Tag-uri populare: 15hp motor diesel de mers pe jos tractor cu tiller fierbinte de vânzare, China, furnizori, producatori, fabrica, personalizate, en-gros, cotație, made in China


