| Model | LSW-13CP |
| Tipul motorului | Un singur cilindru, orizontal, în 4 timpi |
| Schimbarea treptelor de viteză | 6F+2R |
| Sistem de ardere | Injecție directă |
| Alezaj*Accident vascular cerebral(mm) | 95*95 |
| Deplasare totală(L) | 0.67 |
| Putere nominală (kw) | 8.8 |
| Max.Output (kw/rpm) | 9.68 |
| Viteză nominală(r/min) | 2200 |
| Consumul sistemului de răcire | Evaporare/condensare |
| Metoda de lubrifiere | Spray cu stropire sub presiune |
| Metoda de pornire | Pornire manuală/Pornire electrică |
| Pneu | 600-12 |
| Greutatea netă a motorului (kg) | 115 |
| Tipul șasiului | Tracțiune&conducere |
| Tracțiune nominală | 1700N |
| Distanța minimă la sol | 210mm |
| Tipul de ambreiaj | Sing / dublu disc de frecare de conjuncție constantă |
| Călca | 640-680mm |
| Greutatea structurii șasiului | 150 kg |
fermă multifuncțională cu plug rotovator de grâu de porumb plantator tractoare de mers pe jos manual
Adoptați motorul diesel Xinchai, fiabilitate bună, rezerve mari de cuplu, consum redus de combustibil, eficiență economică ridicată.
Poate fi folosit pentru rototilling, arat, grapă în câmpuri nedecorticate, recoltare, foraj, șanțuri, transport și etc. dacă sunt atașate utilaje sau accesorii. În plus, poate fi, de asemenea, utilizat pe scară largă ca sursă de energie staționară pentru drenaj și irigare la scară mică, stropire, treierat de cereale, egrenare bumbac, măcinare făină, tăiere furaje și așa mai departe.
Tag-uri populare: fermă multifuncțională cu plug rotovator de grâu de porumb plantator tractoare de mers pe jos de mână, China, furnizori, producători, fabrică, personalizate, en-gros, cotație, fabricate în China


