
| Articol | Parametru |
| Model | LS-3300 |
| Structura | Montat frontal |
| Dimensiune (L*W*H) | 1600*800*1000MM |
| Greutate | 142 kg |
| Model de conectare | Lant de distributie |
| Model de conectare | Pin conectat (demontabil) |
| Orizontală | 360° |
| Reglarea ghidonului pe verticală | 45° |
| Tip ambreiaj principal | Întinzător |
| Viteza de operare | 0,72-1,44 km/h |
| Productivitate | 0,03-0,06 hm2(hm) |
| Consum de combustibil | ≤10kg/h㎡ |
| Lățimea de șanț | ≥50-60cm |
| Brăzdare | 60 cm |
| Numărul de lame | 10-16 |
| Viteză | 320-500 |
| Raza de cotitură maximă | 200 mm |
| Se aplică la: ghimbir, ceapă verde, cartofi, tutun, struguri, trestie de zahăr și alte locuri de brazdat | |
| Model de motor | motor diesel 173F |
Tag-uri populare: micro mașină de cultivare a solului diesel de grădină cu tracțiune pe patru roți, cultivator multifuncțional pe benzină, mini cultivator rotativ, China, furnizori, producători, fabrică, personalizat, en-gros, cotație, fabricat în China


