
| Articol | Parametru |
| Lățimea șanțului | 13-70cm |
| Distanța de cultivare | 20-100cm |
| Lățimea de creastă | ajustabil |
| Lățimea rotativă a solului | 60-120cm |
| Tip de putere | Benzina în 4 timpi |
| Metoda de pornire | Pornirea manuală a reculului pe benzină |
| metoda de transfer | Dinţată |
| greutatea netă | 80 kg |
| Greutatea brută | 120 kg |
| Instrumente | Roată rotativă din fier, roată de fier șanț, lamă rotativă adâncă, 5 lame șanț, 4 lame șanț |
Tag-uri populare: echipamente de cultivare livadă cel mai bun preț benzină mini-tiller de putere, China, furnizori, producători, fabrică, personalizate, en-gros, cotație, fabricate în China


