| Model | Mașină de recoltat porumb LS-640 |
| Motor stpye | Pornire electrică diesel 188F (fără baterie) |
| Viteza de recoltare | 2 km/h |
| Viteza de mers | 2-4,5 km/h |
| Consum de combustibil | 0,6 kg/ oră |
| Eficiența muncii | >1 mu/oră |
| Aspectul general | 2*0.7*1 m |
| Dimensiunea exterioară a platformei de recoltare | 2*0.7*1 m |
| Masa de tăiere cântărește | 60 kg |
| Greutatea mașinii | 240 kg |
| Mărimea Pachetului | 1.65*0.65*1 m |








Tag-uri populare: mașină de recoltat porumb diesel zdrobire și întoarcere pe câmp, China, furnizori, producători, fabrică, personalizat, en-gros, cotație, fabricat în China


