| Model | LS-200}B |
| Structura | Montat frontal |
| Model de motor | Motor pe benzina/ diesel |
| Putere nominală | 4,1 kW |
| Dimensiune (L*W*H) | 1450*600*650 |
| Greutate | 70 kg |
| Modul de transmisie | Centura triunghiulara |
| Modul de conectare | Conexiune directa |
| Gama de reglare a ghidonului Orizontal vertical |
360 grade / 120 grade |
| Viteza de rotire a rolului cuțitului | 1 treaptă: 101r/min; II treaptă: 133r/min |
| Raza maximă de rotire a rolului de cuțit | 165 mm |
| Rola de cuțit numărul de lame | 24 |
| Model de lamă rotativă | 165 mm |
| Tip ambreiaj principal | Întinzător |
| Lățimea de prelucrare | 700 mm |
| Adâncimea de prelucrare | Mai mare sau egală cu 100 mm |
| Viteza de operare | Mai mare sau egal cu 0,3m/s |
| Productivitate | 0.1-0.2h㎡(h.m) |
| Consum de combustibil | Mai mică sau egală cu 10 kg/h㎡ |
| Obosi | 350-6/ 400-8 |
Motocultorul LSM-200B mini motocultor este alimentat de un motor diesel mic sau de un motor pe benzină și are caracteristicile unei greutăți ușoare, dimensiuni reduse și structură simplă. Micro mașinile de cultivat sunt utilizate pe scară largă în câmpii, munți, zone uscate deluroase, câmpuri de oră, livezi, etc. Echipate cu echipamente corespunzătoare pentru lucrarea rotativă a solului, plivitul și alte operațiuni, micro mașina de cultivat poate fi exercitată liber în câmp, ceea ce este convenabil pentru utilizatorii să utilizeze și să depoziteze, eliminând problemele că mașinile agricole mari nu pot intra pe câmpurile muntoase și este înlocuirea creșterii bovinelor de către majoritatea fermierilor.
Diferitele cuțite sunt potrivite pentru diferite scenarii de lucru








Tag-uri populare: diverse modele de accesorii pentru micro cultivat, China, furnizori, producători, fabrică, personalizate, en-gros, cotație, fabricate în China


