Betoniera de cea mai bună calitate automată cu auto-încărcare betoniera mașină de betoniera preț de fabrică
1. Acesta este un camion mixer în miniatură, care este utilizat în principal pentru proiecte mici pe pavaj necălit în spații mici, economisind costurile forței de muncă.
2. Adoptă un sistem de operare hidraulic complet, se întoarce pe loc în timp ce mergeți, schimbarea vitezei fără trepte, iar panta rămâne la 25 de grade, astfel încât să poată funcționa pe site-uri în pantă.
3. Compartiment modular autonom, basculare, o mașină cu două funcții, poate fi amestecare cu autoalimentare sau transport cu autoalimentare.
4.Motoarele și motoarele Briggs Stratton importate din Statele Unite îndeplinesc standardele europene și nord-americane.
LS-400L


| Motor | Motor Changchai186Fdiesel 10CP 4-cursă, răcitor de aer |
| Cutie de viteze | GL-13 Cutie de viteze:3F+1R |
| Modalitati de operare | Pârghie manuală |
| Modalități de descărcare | Hidraulic |
| Capacitate lopeți | 0.09m³ |
| Capacitatea de hrănire | Mai mare sau egal cu 500L |
| Capacitate de descărcare | Mai mic sau egal cu 350L |
| Greutatea mixerului | Mai mic sau egal cu 750 kg |
| Dimensiunea tamburului | Φ760*930 |
| Dimensiunea totală | 2700×1080×1650mm |
| Greutatea mașinii | 670 kg |
| Dimensiune cu șenile din cauciuc | 180x72x38 |
| Lungimea de atingere a șenilelor din cauciuc | 900 mm |
| Viteza de mers | 2-8KM |
| Abilitatea de obstacol | Max.30 grade Vertical 200mm |
| Adâncimea de vadă | 350 mm |
| Dimensiunea pachetului (set unic) | 2270x1100x1700mm |
| Observatie: se va alege motorina sau benzina | |



Tag-uri populare: mașină de amestecare mortar de beton de ciment de tip mini cu șenile, China, furnizori, producători, fabrică, personalizat, en-gros, cotație, fabricat în China





