Betoniera de cea mai bună calitate automată cu auto-încărcare betoniera mașină de betoniera preț de fabrică
1. Acesta este un camion mixer în miniatură, care este utilizat în principal pentru proiecte mici pe pavaj necălit în spații mici, economisind costurile forței de muncă.
2. Adoptă un sistem de operare hidraulic complet, se întoarce pe loc în timp ce mergeți, schimbarea vitezei fără trepte, iar panta rămâne la 25 de grade, astfel încât să poată funcționa pe site-uri în pantă.
3. Compartiment modular autonom, basculare, o mașină cu două funcții, poate fi amestecare cu autoalimentare sau transport cu autoalimentare.
4.Motoarele și motoarele Briggs Stratton importate din Statele Unite îndeplinesc standardele europene și nord-americane.
LS-800L


| Motor | Motor diesel Changchai192F, cursă 4-12CP, răcitor de aer |
| Cutie de viteze | GL-15 Cutie de viteze:3F+1R |
| Modalitati de operare | Pârghie manuală |
| Modalități de descărcare | Hidraulic |
| Capacitatea lopeții | 0.12m³ |
| Capacitatea de hrănire | Mai mare sau egal cu 800L |
| Capacitate de descărcare | Mai mic sau egal cu 500L |
| Greutatea mixerului | Mai mic sau egal cu 1200 kg |
| Dimensiunea tamburului | Φ760*1200 |
| Dimensiunea totală | 2950×1080×1750mm |
| Greutatea mașinii | 750 kg |
| Dimensiune cu șenile din cauciuc | 230x72x50 |
| Lungimea de atingere a șenilelor din cauciuc | 1100 mm |
| Viteza de mers | 2-8KM |
| Abilitatea de obstacol | Max.40 grade Vertical 200mm |
| Adâncime de vad | 350 mm |
| Dimensiunea pachetului (un singur set) | 2270x1200x1800mm |
| Observatie: se va alege motorina sau benzina | |



Tag-uri populare: mini malaxor cu tambur auto-încărcare de bună calitate, China, furnizori, producători, fabrică, personalizat, en-gros, cotație, fabricat în China


