| Articol | Model |
| Structura | Montat frontal |
| Dimensiune (Lxlxh) | 1600x800x1000mm |
| Greutate | 142 kg |
| Modul de transmisie | Lant de distributie |
| Modul de conectare | Pin conectat demontabil) |
| Tip ambreiaj principal | Întinzător |
| Viteza de operare | 0.72-1.44 km/h |
| Productivitate | 0.03-0.06hm2/(h .m) |
| Consum de combustibil | Mai mic sau egal cu 10 kg/hm2 |
| Lățimea de șanț | >50-60cm |
| Brăzdare | 60 cm |
| Tip lame | Lamă de șanț |
| Numărul de lame | 10-16 |
| Viteză | 320-500 |
| Raza max.de viraj | 200 mm |
Se aplică la: motocultoare LSM-6300B ghimbir , ceapă verde , cartofi , tutun , trestie de zahăr de struguri și alte locuri de brazdat







Tag-uri populare: tutun, trestie de zahăr de struguri și alte locuri brazdă motocultor, China, furnizori, producători, fabrică, personalizat, en-gros, cotație, fabricat în China


