| Model de motor | 170F 177F Benzină, 173F 178F Diesel |
| Structura | Montat frontal |
| Modul de transmisie | Conexiune angrenaj |
| Reglați intervalul mânerului | Orizontală 360 de grade |
| Tip ambreiaj principal | Întinzător |
| Viteza de operare | 0.72-1.44 km/h |
| Productivitate | 0.03-0.06hm2/(hm) |
| Consum de combustibil | Mai mic sau egal cu 10 kg/hm2 |
| Lățimea de șanț | Mai mare sau egal cu 50-60cm |
| Brăzdare | 60 cm |
| Tip lame | Lamă de șanț |
| Numărul de lame | 10-16 |
| Lățimea tijei | 80 cm |
| Numărul de lame | 18 buc |
| Viteză | 320-500 |
| Raza max.de viraj | 200 mm |
| Dimensiune (L*W*H) | 1600*800*1000mm |
| Greutate | 142 kg |









Tag-uri populare: șanțul de plug pentru motocultor, China, furnizori, producători, fabrică, personalizat, en-gros, cotație, fabricat în China


