
| Articol | Parametru |
| Model | LS3300 |
| Structură | Montat frontal |
| Dimensiune(L*W*H) | 1600 * 800 * 1000MM |
| Greutate | 142 KG |
| Model de conexiune | Acționare în lanț |
| Modelul conexiunii | Fixați conectat (demontabil) |
| Orizontal | 360° |
| Reglarea ghidonului vertical | 45° |
| Tipul ambreiajului principal | Întinzător |
| Viteza de operare | 0.72-1.44km/h |
| Productivitate | 0.03-0.06hm2 (h.m) |
| Consumul | ≤10kg/h㎡ |
| Lățimea șanțului | ≥50-60cm |
| Brazdă | 60cm |
| Numărul de lame | 10-16 |
| Viteză | 320-500 |
| Raza maximă de strunjire | 200mm |
| Se aplică la: ghimbir, ceapa verde, cartofi, tutun, struguri, trestie de zahăr și alte locuri brazdă | |
| Modelul motorului | 173F # 1 motor diesel ulei |
Hot Tags: LS 3300 mini tiller , China , furnizori , producatori , fabrica , personalizate , en-gros , cotație , made in China ,Echea,Masina agricola de lucrari,20HP Putere Tiller Walking Tractor,4 Tractoare agricole cu tracțiune pe roți,Mini Tractor,Cultivator rotativ diesel
Tag-uri populare: livadă șanț benzina rotative solului tillage slăbirea solului și plivirea agricole până mini cultivator de vânzare, China, furnizori, producători, fabrica, personalizate, en-gros, cotație, fabricate în China


