| Articol | Parametru |
| Model | 3TG-4QSA |
| Structura | Montat frontal |
| Dimensiune (L*W*H) | 1600*800*1000MM |
| Greutate | 142 kg |
| Model de conectare | Lant de distributie |
| Model de conectare | Pin conectat (demontabil) |
| Orizontală | 360 de grade |
| Reglarea ghidonului pe verticală | 45 de grade |
| Tip ambreiaj principal | Întinzător |
| Viteza de operare | 0.72-1.44 km/h |
| Productivitate | 0.03-0.06hm2(hm) |
| Consum de combustibil | Mai puțin sau egal cu 10 kg/h㎡ |
| Lățimea de șanț | Mai mare sau egal cu 50-60cm |
| Brăzdare | 60 cm |
| Numărul de lame | 10-16 |
| Viteză | 320-500 |
| Raza de cotitură maximă | 200 mm |
| Se aplică la: ghimbir, ceapă verde, cartofi, tutun, struguri, trestie de zahăr și alte locuri de brazdat | |
| Model de motor | Motor diesel cu ulei 173F #1 |
Hot Tags: ls 3300 mini motocultor, China, furnizori, producatori, fabrica, personalizat, en-gros, cotatie, fabricat in China,Tiller, Mașină agricolă de cultivat, Tractor de mers cu motocultor de 20 CP, Tractoare agricole cu tracțiune pe 4 roți, Mini tractor, Cultivator motocultor diesel
Tag-uri populare: mașină agricolă de plivire manuală mașină de prășit mecanic orez negru cultivator rotativ sapa tractor de mers preț, China, furnizori, producători, fabrică, personalizat, en-gros, cotație, fabricat în China


