
| Articol | Parametru |
| Model | LS-200B |
| Structura | Montat frontal |
| Model de motor | 170Fmotor pe benzină |
| Putere nominală | 4,1 KW |
| Dimensiune (L*W*H) | 1450*600*650MM |
| Greutate | 74 kg |
| Model de conectare | Centura triunghiulara |
| Modul de conectare | Conexiune directa |
| Orizontală | 180 de grade |
| Reglarea ghidonului pe verticală | 120 de grade |
| Viteza de rotire | trec 101 r/min; Treapta II 133r/min |
| Raza maximă de viraj | 165 mm |
| Kinfe Roll Număr de lame | 24/32 |
| Model de lamă rotativă | 165 mm |
| Tip ambreiaj principal | Întinzător |
| Lățimea de prelucrare | 700 mm |
| Adâncimea de prelucrare | Mai mare sau egală cu 100 mm |
| Viteza de operare | Mai mare sau egal cu 0,3m/s |
| Productivitate | 0.1-0.2h㎡(h.m) |
| Consum de combustibil | Mai puțin sau egal cu 10 kg/h㎡ |
| Mărimea roții | 350-6 |
Tag-uri populare: cultivator mic 7 hp mini motocultor de grădină cu dinți spate, China, furnizori, producători, fabrică, personalizat, en-gros, cotație, fabricat în China


